Źródło doskonałej wody we własnym domu

Schłodzona, gazowana woda zawsze w domu? Jej orzeźwiający strumień popłynie wprost z kuchennej baterii o ponadczasowym designie.

Autor: HouseMarket.pl 01 czerwca 2017 13:18

Grohe wprowadziło na rynek system Grohe Blue Home. Zestaw składa się ze specjalnej baterii i jednostki chłodzącej ze zintegrowanym filtrem i saturatorem. Dzięki kompaktowej budowie system kuchenny można łatwo zamontować w prawie każdej kuchni. Szafki kuchenne o szerokości 30 cm wystarczą do montażu jednostki chłodzącej. Zintegrowany filtr, zapewniający optymalną jakość wody, oraz saturator do nasycania wody dwutlenkiem węgla, można łatwo wymienić. Zamówienie nowych filtrów i wkładów wymaga zaledwie kilku kliknięć w sklepie internetowym.

System zapewnia domownikom ogromny komfort – tania woda gazowana jest zawsze pod ręką. Dodatkowo nasycenie wody dwutlenkiem węgla można dopasować do własnych upodobań. Dzięki specjalnemu przyciskowi na baterii możemy wybrać między wodą lekko gazowana, mocno gazowaną lub bez bąbelków. Jej strumień jest zawsze schłodzony do odpowiedniej temperatury.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Badania pokazują, że ludzie pijący wodę prosto z baterii spożywają jej do 35 proc. więcej niż kupujący wodę butelkowaną. Zainstalowanie systemu w domu pomaga także oszczędzać pieniądze, obniżając koszty wody pitnej o 60 proc., w porównaniu do cen butelkowanej wody wiodących marek.

System przyciąga wzrok w każdej kuchni. Baterie o smukłym designie ze świecącym się w różnych kolorach przyciskiem aktywującym filtrowanie wody, dostępne są z wykończeniem w wersji chrom lub powłoką SuperSteel. Oferta obejmuje też trzy różne rodzaje wylewek – w kształcie liter L, C i U – , które można doskonale dopasować zarówno do zlewu, jak i całego wystroju kuchni. Oprócz wersji Duo wyposażonej w dwa osobne, wewnętrzne kanały wodne do wody filtrowanej i niefiltrowanej, można wybrać baterię w wersji Mono, żeby zestawić ją z posiadaną już baterią kuchenną.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych